Blog

Charakterystyka dróg transportowych
01.04.2021

Charakterystyka dróg transportowych

Drogi transportowe na hali produkcyjnej mają ułatwiać sprawne poruszanie się maszynom przewożącym ładunki. Ciągi komunikacyjne muszą zostać zaprojektowane w taki sposób, aby wszystkim uczestnikom ruchu zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Prawidłowe oznakowanie poziome hal produkcyjnych czy magazynowych należy do obowiązków pracodawcy.

czytaj
Oznakowanie poziome parkingów
07.05.2021

Oznakowanie poziome parkingów

Malowanie linii na parkingu to odpowiedzialne zadanie, którego właściwe wykonanie ma przede wszystkim zapobiec kolizjom. Oznakowanie parkingów to także wydzielenie miejsca dla osób niepełnosprawnych, które potrzebują więcej przestrzeni. Przed przystąpieniem do malowania pasów parkingowych należy stworzyć precyzyjny projekt.

czytaj
Na czym polega usuwanie oznakowania poziomego?
24.06.2021

Na czym polega usuwanie oznakowania poziomego?

Wraz z upływem czasu oznakowanie hal magazynowych czy parkingów staje się coraz mniej wyraźne, co może okazać się niebezpieczne ze względu na ryzyko wystąpienia wypadku. W takiej sytuacji zanim przystąpimy do ponownego malowania linii, należy najpierw dokładnie usunąć dotychczasowe oznaczenia. W tym celu stosowane są zarówno metody mechaniczne, jak i chemiczne.

czytaj
Malowanie linii – na co zwrócić uwagę?
30.08.2021

Malowanie linii – na co zwrócić uwagę?

Malowanie linii transportowych to zadanie odpowiedzialne, które musi zostać poprzedzone przeprowadzeniem dokładnej analizy oraz sporządzeniem starannego projektu. Podczas malowania pasów należy również uwzględnić wszelkie obowiązujące nas przepisy. Oznakowanie hal magazynowych czy produkcyjnych zawsze powinno skupiać się na stworzeniu jak najbezpieczniejszych warunków pracy.

czytaj

Kontakt

ul.Krzycka 71A lok.2
53-019 Wrocław