O firmie

Wyznaczamy standardy jakości

Witamy na stronie naszej firmy. Jesteśmy liderem wśród przedsiębiorstw świadczących profesjonalne usługi w zakresie maszynowego malowania pasów w obiektach przemysłowych i magazynowych oraz projektowania ciągów komunikacyjnych i dróg transportowych w magazynach i zakładach produkcyjnych.
W zakresie projektowania i wykonawstwa oznakowań poziomych nie mamy sobie równych na rynku. Osiągneliśmy to zmierzając po prostej linii, którą wyznaczyliśmy sobie na początku naszej działalności w 2009 roku. Dzięki wytrwałości, solidnemu przygotowaniu oraz wysokiej dyscyplinie pracy nigdy nie zboczyliśmy z raz obranego kursu. W efekcie dziś nasza firma może poszczycić się tym, że wyznacza standardy jakości i przewodzi w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

Naszym klientom oferujemy realizację zamówień na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że wykonanie projektu oznakowań, a następnie przeniesienie go z papieru na twarde podłoże wymaga niezwykłej dokładności. A tej nam nie brakuje, dziennie możemy wytyczyć i wykonać nawet 7 tysięcy metrów linii. Warto przy tym zaznaczyć, że działamy nieustannie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Europy.

Klient może liczyć, że przyjmując zlecenie, nie tylko wykorzystamy nasze bogate wieloletnie doświadczenie, ale także potraktujemy jego zamówienie w sposób indywidualny, rozpatrując je pod kątem optymizacji kosztów realizacji projektu..

Poznaj nasze zalety

Nawet <span>7 tysięcy</span> metrów linii dziennie
Nawet 7 tysięcy metrów linii dziennie
Dostępni <span>24h</span> na dobę <span>7 dni</span> w tygodniu
Dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu
Kompleksowa <span>oferta</span>
Kompleksowa oferta
Profesnjonalne <span>doradztwo</span> zawsze do twoich usług
Profesnjonalne doradztwo zawsze do twoich usług
Doskonała <span>obsługa klienta</span>
Doskonała obsługa klienta

Oznaczenia magazynowe - Malowanie linii

Nasza oferta obejmuje wykonanie oznakowania hal magazynowych i przemysłowych, a także obiektów sportowych oraz dróg. W zakres naszej działalności wchodzi malowanie linii w celach oznakowania hal produkcyjnych i oznakowania hal przemysłowych wytyczających drogi transportowe, ciągi komunikacyjne dla pieszych, linie wokół regałów, pola odkładcze i tym podobne. Również specjalizujemy się w malowanie znaków poziomych jako oznakowań poziomych cienkowarstwowych i grubowarstwowych dróg i parkingów oraz oznakowań poziomych hal. Wykonujemy to przy pomocy samoprzylepnych taśm podłogowych PCV i znaków BHP. Do wykonywania prac, stosujemy najnowsze technologie, pamiętając o ciągłym udoskonalaniu zaplecza technicznego. Oznaczenia wykonujemy metodą hydrodynamiczną czyli stosując malowanie natryskowe, w którym farbę nakłada się na posadzkę pod wysokim ciśnieniem bez udziału powietrza przy pomocy profesjonalnych malowarek firmy WAGNER – światowego lidera w produkcji malowarek drogowych

Kontakt

ul.Krzycka 71A lok.2
53-019 Wrocław